Відповідний проєкт рішення з’явився на сайті міської ради Запоріжжя. Питання розглядатимуть на черговій сесії міської ради, про скликання якої вже оголошено. Згідно із планом вона відбудеться завтра, 4 листопада.

У пояснювальні записці рішення мотивують посилення карантинних заходів та перехід Запоріжжя до помаранчевої карантинної зони.

Враховуючи епідемічну ситуацію у місті, зважаючи на те, що особи похилого віку є найбільш вразливою до короновірусної інфекції верствою населення, з метою забезпечення доставки пасажирів до/з місць роботи у часи- «пік» в умовах обмеження дозволеної кількості пасажирів в одному транспортному засобі, пропонується призупинити безоплатне перевезення в міському громадському транспорті, крім категорій, право на пільговий проїзд яких передбачено Законами України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про охорону дитинства”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів
Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”.