Правобережний пляж, який реконструювали за понад 40 мільйонів гривень продовжать будвати. Грошей, які вже були виділеними не вистачило, тому видлили ще. Роботи, які планують виконати начебто не були врахованими одразу.

Про це йдеться в системі електронних закупівель “Прозоро“.

На реконструкцію пляжа пропонують додатково 8 млн грн. Цим займеться фірма ТОВ “Анстрой лімітед”.  Тендер провели без конкурсу, оскільки фірма фірма у 2019 році отримала основний 41 млн грн і потім виникли додаткові роботи, які не врахували у початковому проекті і без яких (за твердженням комунальників) неможливо закінчити реконструкцію. Також заміна підрядника тимчасово зупинить роботу та призведе до втрати гарантій якості на велику кількість робіт, оскільки вони знаходяться на різних етапах виконання та технологічно пов’язані.

На що виділені кошти? Улаштування фундаментів, фарбування, штукатурення, звалювання та обрізування дерев, улаштування залізобетонних підпірних стін, монтаж огорожі, укладання трубопроводів, завезення піску, установлення ножних ванн, душу, питних фонтанчиків, улаштування тротуарів.

Нагадаємо, що пляж відкрили влітку цього року. Його порівнювали з курортною базою відпочинку “Pool and Beach”, яка також відкрилася цього року. Перший поніс більше витрат, але якість роботи менша. Також через деякий час не запрацював ліфт для людей з обмеженими можливостями. А також в процесі дослідження витрат на будівництво, було визначено величезні переплати.