Скарги запорізьких журналістів, щодо систематичних перешкоджань з боку представників Запорізької міської ради розглянуть на Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова. Засідання повинно відбутися 17 лютого.

Про це пише ІМІ, посислаючись на ініціаторів звернень, зокрема Катерини Майбороди. редакторки проєкту “Неначасі”.

За словами журналістки, з нею телефоном зв’язався головний консультант секретаріату Комітету з питань свободи слова Денис Чоловський і повідомив, що звернення запорізьких журналістів планується до розгляду на засіданні комітету 17 лютого.

Передбачається, що засідання відбуватиметься за участю представників Міністерства внутрішніх справ. Також Денис Чоловський повідомив, що на засідання буде запрошений міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Як повідомляв ІМІ, 30 січня понад 20 журналістів Запоріжжя звернулися з відкритою заявою до органів центральної влади з проханням втрутитися в ситуацію, яка склалася через систематичний недопуск журналістів на сесії Запорізької міської ради та засідання постійних депутатських комісій.

Журналісти заявили, що з весни 2020 року вони позбавлені можливості відвідувати сесії міськради та депутатських комісій і не можуть повноцінно висвітлювати діяльність міських органів влади Запоріжжя.