У міській раді Запоріжжя знову звільнення – Анатолія Куртєва – секретаря міської ради, що став депутатом від партії “Слуга народу” звільнили.

Про це написав підконтрольний міському голові сайт Плотина з посиланням на Запорізьку січ.

Причина звільнення – хибні дані в декларації, які не дозволили йому пройти обов’язкову перевірку. Анатолій Куртєв, за інформацією згаданого сайту, порушив Закон України про “Запобіганню корупції”.

Як з’ясувалося, чиновник вніс у декларацію неправдиві відомості, а отже, порушив законодавство, зокрема Закон України «Про запобігання корупції» не пройшовши таким чином спеціальну перевірку, яку проходять усі посадовці. Зокрема, він надав неправдиві відомості щодо права власності на земельну ділянку площею понад 760 кв. м. Зважаючи на ці факти, мер Запоріжжя зобов’язаний був повідомити про це відповідні правоохоронні органи (прокуратуру та поліцію) та звільнити Анатолія Куртєва з посади – пише першоджерело.

Анатолій Куртєв був обраний секретарем міськради 2 місяці тому, до цього він був керівником Комунальної  установи «Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи» Запорізької обласної ради. Облрада, не так давно звільнила його з цієї посади, через те, що Куртєв посів нову.

Нового секретаря, ймовірно, оберуть шляхом таємного голосування під час сесії міської ради, яка відбудеться 30 червня.