24 серпня у Запоріжжі проходитимуть масштабні гуляння у зв’язку з відзначенням 30-річниці Незалежності України. Перед святом один день виділять на репетиції. На сайті Запорізької міськради водіїв попередили про обмеження руху транспорту.

20 серпня рух закриють на ділянці від вул. Я. Новицького до вул. Гагаріна з 19:00 до 22:00. А 24 серпня – з 9:00 до 12:00.

Пасажири тролейбусів зможуть скористатись наступними маршрутами:

• №3, 8 (з Правого берега) та тролейбусного маршруту №14 (від зупинки «Набережна») до зупинки «пл. Профспілок»;
• №3, 8, 14 (з Південного жмc та Космічного мкрн) до розворотного кільця в районі залізничного вокзалу Запоріжжя-II).

Також, у час, коли в місті проводитиметься піша хода (з 8:00 до 10:00), обмежать рух транспорту по пр. Соборному, від бул. Шевченка до Я. Новицького. Громадський транспорт їхатиме в міру проходження колони.

Pyx великогабаритних автобусів здійснюватиметься:

• маршрутів №39, 59 – від перехрестя бул. Шевченка та вул. Перемоги по вул. Перемоги, вул. Лермонтова, вул. Л. Жаботинського, вул. Патріотичній, вул. Гагаріна i далі за маршрутами (в обох напрямках pyxy);
• маршрутів N17, 18, 29, 72 – від перехрестя пр. Соборного з бул. Шевченка по бул. Шевченка, вул. Перемоги, вул. Лермонтова, вул. Л. Жаботинського, вул. Патріотичній, вул. Гагаріна i далі за маршрутами; у зворотному напрямку — чepeз вyл. Гагаpiнa, вул. Незалежної України, вул. Я. Новицького, пр. Соборний;

Роботу тролейбусних маршрутів буде організовано наступним чином:

• №1. 3, 8, 11, 17 (з Правого берега) до зупинки «БК ЗАлК»;
• №3, 8, 14 (з Південного жмc та Космічного мкрн) до розворотного кільця в районі залізничного вокзалу Запоріжжя- II).