В місті продовжують орудувати вандали. У Вознесенівському районі в ніч з 11 на 12 листопада невідомі для чогось попсували бордюр та розмалювали кулі на мостовому переході.
Від самого ранку комунальникам в міру можливості довелось ліквідовувати наслідки «гулянь» невідомих. На мостовому переході між площею Поляка та проспектом Металургів на кулі було намалювано посмішку, про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова районної адміністрації по Вознесенівському району Віталій Лисенко.
![](https://regionnews.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/256583684_4517031035058449_5823272883962723549_n-225x300.jpg)
Фото: Віталія Лисенка
А на бульварі Шевченка зіпсували бордюр – видовбали декілька цеглин.
![](https://regionnews.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/257132093_4517015205060032_8385071265842779176_n-224x300.jpg)
Фото: Віталія Лисенка
Нагадаємо, вКНП «Міській лікарні №7», де лікують хворих на коронавірус, ліжковий фонд завантажений на 74%. Кількість ліжок було збільшено до 260, вже 191 зайнято.