Після поразки Ліверпуля від Реалу з рахунком 1:3 у київському фіналі Ліги чемпіонів у одного з фанатів англійського клубу на згадку залишилися не лише негативні емоції, але і татуювання.
Єдина проблема – він не може перекласти слова, які “набиті” на його нозі українською мовою. Втім, користувачі соцмереж заспокоїли бідолаху – нічого поганого на його тілі не написано. Це всього лише українська версія назви легендарної фанатської пісні Ліверпуля – “You’ll never walk alone” (“Ти ніколи не будеш іти один”).
![](https://regionnews.net.ua/wp-content/uploads/2018/05/401799.jpg)
Фото: скріншот з facebook.com