Уродженець Запоріжжя та скандально відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями артист Олександр Панайотов вкотре надіється, що йому дозволять представляти Росію на конкурсі Євробачення – 2019.

Його кандидатура представлена серед інших учасників, яких не будуть обирати на відкритому конкурсі, а призначать. Інформацію про склад претендентів оприлюднило видання  Super.

Олександр Панайотов – українець, який з 2010 року перебрався до Москви і посів друге місце у шоу “Голос”. До речі, він з 2005 року брав участь у відборах на “Євробачення”, проте росіяни його так і не обрали, пише Депо.

Влітку 2018 року користувачі Instagram “заскрінилі” цікавий діалог між Олександром і Філіпом Кіркоровим, де вони обговорюють “перемогу для Росії”, яку вони “привезуть разом”.

Пізніше, в грудні Панайотова помітили в компанії друзів Кіркорова – грецьких композиторів і постановників, які приїхали до Москви з якоюсь “таємною місією”.

Сам Панайотов на питання про “Євробаченні” поки віджартовується. Знавці конкурсу оцінюють його шанси, як дуже середні – звучать думки, що Панайотов старомодний і позбавлений харизми, а єдиним його плюсом є стабільний професійний вокал.