Запорізька область цього року відзначає почесний 80-й ювілей, Головне управління статистики у Запорізькій області, з цього приводу підготувало ювілейний статистичний збірник.

У ньому зібрані статистичні показники розвитку області та її зміни загалом.

За увесь цей період в області чисельність населення у містах переважала  кількість жителів, які проживали у сільській місцевості. На сьогодні чисельність наявного населення Запорізької області становить 1709007 осіб.

Враховуючи, що Запорізький регіон є промисловим, обсяги виробництва поступово збільшуються, є потреба у кваліфікованих працівниках. Не дивно, що по області найвищий розмір заробітної плати відмічався у працівників  провідних галузей: постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (15163 грн.), добувної промисловості і розроблення кар’єрів (14995 грн.), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування (14117 грн.). Уже традиційно область входить до п’ятірки лідерів за рівнем середньомісячної заробітної плати.

Відповідно до адміністративно-територіального устрою до складу області входять 20 районів та п’ять міст обласного значення. У рамках реформи децентралізації наразі на території Запорізької області створено 52 об’єднані територіальні громади, в які об’єдналися 188 місцевих рад, що становить 62,88% від загальної кількості місцевих рад.