У Запоріжжі в червні заплановано капітальний ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів. На час проведення робіт на цій ділянці (біля будинку 220 по пр. Соборному) буде перекритий рух громадського транспорту, повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

До маршрутів авто- та електротранспорту внесені зміни відповідно до затвердженої Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області схеми організації дорожнього руху. Таке рішення під час сьогоднішнього засідання затвердив виконком Запорізької міської ради.

Зокрема, зупинку «пр. Металургів», яка знаходиться біля будинку 222 по пр. Соборному, буде перенесено до будинку 218. Для тролейбусів маршрутів №3, 8, 11, 17 буде організована зупинка «На вимогу» біля будинку 13 по вул. Незалежної України.

Тролейбуси за маршрутами №3, 8, 11, 17 від перетину пр. Соборного та пр. Металургів у напрямку пл. Запорізької будуть рухатись по пр. Металургів (посадка/висадка пасажирів на зупинках «пр. Металургів, «БК ЗАлК»), вул. Незалежної України (зупинка «На вимогу»), вул. Портовій (зупинка «Річковий порт») і далі за своїми маршрутами. Тролейбусний маршрут №9 буде тимчасово закрито.

Рух автобусних маршрутів буде організовано наступним чином:

Маршрути № 29, 38, 58 рухатимуться від пр. Металургів (зупинка «БК ЗАлК») через вул. Рекордну, вул. Портову (зупинка «Річковий порт»), пр. Соборний (зупинки: «пл. Запорізька», «КЗ ім. Глінки») і далі за своїми напрямками.

Маршрути № 14, 26, 45, 54, 62, 63а, 73, 83, 90 від пр. Металургів (зупинка «БК ЗАлК») здійснюватимуть об’їзд через вул. Рекордну, вул. Добролюбова, пр. Соборний і далі за своїми напрямками.

Для маршрута №4 буде організований рух від пр. Металургів (зупинка «пр. Металургів») через вул. Рекордну, вул. Добролюбова, пр. Соборний, пр. Металургів і далі за своїм напрямком.

Маршрути № 10, 30, 36, 91, 96 від пр. Металургів (зупинка «БК ЗАлК») рухатимуться через вул. Рекордну, вул. Верхню, пр. Соборний, пр. Металургів (зупинка «пр. Металургів») і далі за своїми напрямками.