Гроші, які були виділені з міського бюджету на ремонт дахів житлових будинків фактично вкрав приватний підприємець, який мав займатися роботами. Мова де про суму 151 173 грн., у масштабах міста – гроші невеликі, але, не зважаючи на порушення кримінальної справи проти підприємця, міська влада Запоріжжя не вжила жодних заході, щоб повернути викрадені кошти до місцевого бюджету.

Про їх повернення прокуратура області клопоче самостійно. Відповідна інформація була опублікована сьогодні, 30 вересня на сайті міськради.  У повідомленні зокрема йдеться:

В Орджонікідзевському районному суді м. Запоріжжя відбулося підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника приватного підприємства, який шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також шляхом внесення неправдивих відомостей до офіційних документів, заволодів грошовими коштами в розмірі 151 173 грн., виділеними із бюджету міста на капітальний ремонт покрівель житлових будинків у м. Запоріжжя, тим самим вчинивши кримінальні правопорушення передбаченні ч. 2, 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

За результатами проведеного підготовчого засідання судом прийнято рішення про призначення справи до судового розгляду, а також прийнято до розгляду цивільний позов прокурора в інтересах Запорізької міської ради про стягнення суми збитків, завданих злочином, заявлений прокурором самостійно у зв’язку із невжиттям Запорізькою міською радою заходів щодо повернення коштів у бюджет м. Запоріжжя.
Разом з цим, з метою забезпечення цивільного позову у кримінальному провадженні, накладено арешт на майно обвинуваченого у розмірі 173 160 грн.
Санкція статті за вказані злочини передбачає покарання у вигляді позбавлення волі, строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.