Тендер, який оголосив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, 31 грудня не відбудеться, його перенесли на 5 лютого 2020 року. Про це у своєму звіті за 2019 рік повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Виділені наприкінці 2019 року кошти, в розмірі 750 мільйонів гривень на будівництво, про які кричали запорізькі “слуги” також згоріли.

Не зважаючи на дірку в державному бюджеті у розмірі 51 мільярд гривень, в уряді запевняють, що будівництво мостів у Запоріжжі є пріоритетом на 2020 рік. Таку заяву привіз із Києва міський голова кілька днів тому, її озвучив під час оприлюднення свого звіту.  Попри таку пріоритетність, заплановано на мости в 2020 році лише 500 мільйонів гривень, варто зазначити  – з необхідних більш ніж 12 мільярдів. Якщо вірити словам Гончарука, то мости він планує збудувати за 4 роки, а це означає, якщо фінансувати рівними частинами, то в 2020 році необхідно десь взяти щонайменше 3 мільярди.

Причиною, через яку тендер не відбувся, згідно із даними в системі Рrozorro, є те, що бажаючих будувати мости не виявилося. До 26 грудня компанії повинні були подати документи на участь в тендері, але ніхто цього не зробив.