10 тисяч людей знову вийшли під Печерський суд, щоб підтримати Петра Порошенка, якому втретє спробують обрати запобіжний захід у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, досудове розслідування, згідно законом, мало закінчитись 10 липня. Але з’ясувалось, що суд вночі продовжив термін досудового розслідування ще на три місяці.

«Печерський суд ухвалив рішення продовжити ще на три місяці за межами року, коли закон зобов’язує закінчити справу, розслідування справи про призначення мною заступника керівника розвідки. Вночі такі речі робити – це злочин, під тиском такі речі робити – це злочин, і тиснути – це злочин. Для чого вони це зробили? Щоб витратити ще 15 мільйонів грошей для цих злочинців з ДБР з коштів платників податків. Зробити для того, щоб обмежити лідера опозиції Порошенка проводити виборчу кампанію, бо наступного тижня будуть оголошені вибори, які мають відбутися в кінці жовтня»

Петро Порошенко переконаний, що обрання запобіжного заходу не випадково припадає на початок передвиборчої кампанії місцевих виборів, які мають відбутись восени цього року.

«Вони хотіли б, щоб Порошенко не мав можливості їздити по Україні. Дуже вони хотіли би, щоб Порошенко не мав можливості їздити і захищати український інтерес по світу. Ми не збираємося виконувати злочинні накази злочинної влади. Бо ми є єдина українська опозиція».