Черговий випадок шахрайства трапився  в Бердянську вчора, 1 лютого.

Старенька бабуся віддала своє заощадження – 8500 незназнайомому чоловікові, бо повірила що її онука потрапила в ДТП.

Шахрая вже затримали, у поліції розказали про успішну операцію, яку завдячують правильним діям онука ошуканої жінки.

1 лютого о 12-30 до жительки Бердянська 1935 року народження зателефонувала начебто її онука. Жінка у телефоні слізно просила бабусю допомогти, бо вона потрапила у ДТП і терміново потрібні гроші, по які пришле свого знайомого. Діючи на емоціях, літня жінка зібрала свої заощадження і через півгодини віддала невідомому чоловікові 8500 гривень.

Завдяки щасливому випадку, незнайомця, що виходив з приватного домоволодіння пенсіонерки, помітила знайома її онука та повідомила йому. 23-річний чоловік, який проживає у будинку неподалік від бабусі, з’ясував в чому справа, негайно зателефонував до поліції та почав переслідувати зловмисника, щоб знати в якому напрямку він рухається.

Своїми діями він допоміг працівникам наряду реагування патрульної поліції Бердянського районного управління наздогнати правопорушника за гарячими слідами.

Поліцейські встановили його особу. Це місцевий житель 1988 року народження, який був раніше вже двічі засудженим за скоєння крадіжки та злочину, пов’язаного з наркотиками.