Депутата Олександра Дубінського, який нещадно критикував тепер вже ексколег – членів партії «Слуги народу», виключили з партії. Про це стало відомо з повідомлення опублікованого пресслужбою «СН».

Вказано, що відповідне розпорядження видав голова партії Олександр Корнієнко. Депутата Олександра Дубінського «виключено із членів політичної партії «Слуга народу» за порушення статуту та непокору органам партії»:

Як пояснюється в документі, 13 березня 2021 року розпорядженням голови партії на 14 березня 2021 року було скликано збори (конференцію) Київської обласної організації «Слуги Народу» для вирішення питань щодо переобрання керівних органів цієї організації. На цих зборах новим керівником Київської обласної організації партії «Слуга Народу» було обрано народного депутата Андрія Мотовиловця.

Водночас 14 березня Олександр Дубінський опублікував відеозвернення, з якого стало відомо, що за ініціативою нардепа в цей же день було проведено якийсь захід, де було ухвалено рішення про переобрання голови та обрання членів Політичної ради Київської обласної організації.

Проте розгляд питання щодо обрання голови структурного утворення партії «Слуга Народу» неможливий без попереднього затвердження головою партії та погодження головами Політради та Національної ради громад – відповідно до пунктів 9.1.6. та 12.24. Статуту. Такими своїми діями Олександр Дубінський грубо порушив вимоги Статуту. Окрім цього, дії Дубінського щодо проведення конференції із грубим порушенням вимог Статуту дискредитують партію «Слуга Народу», що є неприпустимим з огляду на положення пункту 4.16.3. Статуту.

Документ також доводить до відома Олександра Дубінського, що він може оскаржити зазначене рішення на наступному з’їзді партії.

Як повідомлялося, на 11-у з’їзді партії «Слуга Народу» 13 березня було затверджено новий Статут партії, а також створено нові керівні органи – Політичну Раду та Національну раду громад.

Нагадаємо, у січні поточного року з’явився список санкцій, які запровадив уряд США, проти семи українців. Серед них були два депутати – Олександр Дубінський «Слуга народу» (на той момент, прим.) та позафракційний Андрій Деркач. Їх  звинувачували у зв’язках з Росією і спроби дискредитації НАБУ.

Фото: Google.com