Результати ДНК показати причетність затриманого чоловіка до згвалтування дівчинки, підозрюваний порізав собі вени, щоб не відповідати за злочин.

Вчора поліція Херсонської області затримала 62-річно сусіда сім’ї Борисових. Його підозрюють у згвалтуванні та вбивстві 7-річної дівчинки. Затриманий є особою, до якої під час слідчих дій прийшли по сліду собаки.

Про це розказати під час брифінгу сьогодні у ГУ НП Херсонщини.

За результатами проведених слідчих дій та оперативно-розшукових заходів встановлено 16 чоловіків, які могли бути причетні до злочину. Серед них: ті, чий слід взяла службова собака у день виявлення тіла; особи, на яких вказували місцеві мешканці; особи, які привернули увагу правоохоронців під час розшуку зниклої та раніше судимі за аналогічні злочини. Для перевірки та сбору достатніх доказів у зазначених осіб були відібрані біологічні зразки для порівняння.

В день поховання дитини оперативники завітали до одного з них, але виявили чоловіка з порізаними венами. Поліцейські надали чоловікові першу медичну допомогу та направили до лікарні. Біологічні зразки даного чоловіка першочергово були перевірені молекулярно-генетичною експертизою. 14 березня від лабораторії надійшли результати експертизи, які вказали, що чоловік причетний до зґвалтування та вбивства дитини.

Як повідомив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, цих доказів вистачало для повідомлення чоловікові про підозру у вчиненні злочинів, передбачених п. 2 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство малолітньої дитини) та ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди) Кримінального кодексу України.

Чоловікові 62 роки. Він – житель селища та знайомий родини загиблої. Наразі слідство триває. Відбувається збір речових доказів під час обшуку у помешканні чоловіка. В подальшому поліція та прокуратура будуть дотримуватися чіткої позиції і наполягати на максимально відповідному покаранні – це довічне позбавлення волі.