Слідчі, які займаються розслідуванням вбивства 7-річної дівчинки у с. Щасливе на Херсонщині отримали додаткові підтвердження причетності затриманого чоловіка до вбивства та згвалтування дитини.

14 березня поліцейські Херсонщини  повідомили 62-річному чоловікові про підозру у зґвалтуванні та умисному вбивстві дівчинки. Підозрюваним у цьому жахливому злочині виявився односелець дитини, що підтверджувалося низкою зібраних доказів.

15 березня слідчі вже отримали результати експертизи ДНК, яка вказувала на те, що біологічні зразки чоловіка були виявлені на мотузці, якою був зав’язаний мішок із тілом дівчинки та на самому мішку.

Наразі слідчі отримали результати ще однієї молекулярно-генетичної експертизи. Висновком експерта було підтверджено, що сперма на одязі дівчинки співпадає з біологічними даними підозрюваного. На результати інших експертиз слідство ще очікує.

Також під час проведення огляду оселі підозрюваного, окрім інших предметів,  слідчі перевірили комп’ютер чоловіка. В історії пошуку в інтернет-браузері поліцейські виявили численні перегляди сайтів з дитячою порнографією. Під час вивчення особи підозрюваного встановили, що чоловік чотири рази притягувався до кримінальної відповідальності: тричі – за нанесення тілесних ушкоджень і один за хуліганство.

Наразі чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання та почав частково давати покази. Досудове розслідування триває.