Вранці стало відомо про посилення в Запоріжжі карантину. Обласна комісія ТЕБ НС прийняла рішення про запровадження “червоної” карантинної зони в обсласному центрі.

Паралельно з цим міський голова Запоріжжя  Володимир Буряк повідомив, що кількість заповнених хворими з Covid-19 ліжок уже сягла 82%. Він також сказав прямо, що жодних засобів не вистячить для порятунку хворих, якщо не буде кому їх рятувати, мав на увазі медиків.

Пізніше стало відомо – карантин запровадили по всій області, триматиме він до 16 квітня попередньо, далі – по ситуації.

Отже, протягом, як мінімум половини квітня будуть діяти наступні заборони:

  • кафе і ресторанам дозволено обслуговувати клієнтів з понеділка по п’ятницю з 6.00 до 20.00 з дотриманням усіх карантинних норм; в суботу і неділю можна працювати тільки «навинос»;
  • забороняється проведення масових культурних, релігійних, освітніх, спортивних, соціальних та інших заходів;
  • спортивні зали та фітнес-центри закриваються для відвідувачів;
  • працюватимуть лише продовольчі ринки;
  • забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які працюють у сфері торговельно-побутового обслуговування, крім суб’єктів господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, медикаментами, пальним, засобами гігієни, побутовою хімією тощо;
  • продовжать працювати оператори поштового зв’язку, медичні та ветеринарні заклади, АЗС, перукарні та салони краси (за попереднім записом).
Заборони починають діяти з 00:00 3 квітня.