У Досі (Катар) нещодавно завершився Кубок світу зі спортивної гімнастики. Наші спортсмени у 2022 році показали кращі результати, ніж минулого року.

Представники збірної України зі спортивної гімнастики на Кубку світу здобули шість медалей. Один з наших спортсменів, а саме Ілля Ковтун, виборов золото на брусах, срібло у вільних вправах і бронзу на перекладині. Назар Чепурний став срібним призером в опорному стрибку. А Даніела Батрон посіла почесне друге місце у вільних вправах й стала третьою на брусах, повідомляється на сайті ВР.

Відзначимо, що цього року наші спортсмени і спортсменки показали кращі результати, ніж минулого року. 2021 року українським гімнастам вдалося привезти додому чотири медалі.

Згідно з рішенням Міжнародної федерації гімнастики представники держав-агресорів Росії та Білорусі більше не зможуть брати участь у змаганнях під егідою FIG.