КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” оприлюднило напрямки та авіакомпанії з якими стартують в літо-2021.
Станом на сьогодні з аеропорту Запоріжжя можна буде літати у 20 напрямках, в тому числі до найпопулярніших курортів Туреччини, Єгипту, Грузії та інших країн. А ще – до Києва, Львова та Одеси.
У переліку 7 авіаперевізників, які працюють в запорізькому аеропорту.
Український лоукостер Sky Up виконуватиме регулярні рейси до Бургасу (Болгарія), Ларнаки (Кіпр), Тірани (Албанія), Батумі (Грузія) та Стамбулу (Туреччина). А також Sky Up планує чартерні рейси до Тивату (Чорногорія), Хургади, Шарм-еш-Шейху (Єгипет), Анталії (Туреччина).
Полетіти до Анталії можна буде і авіакомпанією Azur Air Ukraine. Ще авіаперевізник пропонує чартери до Бодруму (Туреччина) та Шарм-еш-Шейху. Регулярними рейсами разом із Azur Air Ukraine є можливість дістатися Даламану (Туреччина).
МАУ пропонує пасажирам подорожі із Запоріжжя до Шарм-еш-Шейху, Хургади, Бодруму та Анталії – чартерними рейсами.
Turkish Airlines виконуватиме регулярні рейси до Стамбулу: сім разів на тиждень.
Турецької столиці регулярними рейсами також можна буде дістатися разом із Pegasus Airlines: тричі на тиждень. А також – до Бодруму.
Італія, Німеччина, Австрія та Польща: завдяки Wizz Air із Запоріжжя можна буде подорожувати до Європи. Авіакомпанія запланувала літати до Мілану (Італія), Дортмунду (Німеччина), Відня (Австрія), а також до польських міст Катовіце та Вроцлав.
Мотор Січ продовжить польоти до Мінську (Білорусь): по понеділках та п’ятницях.
Подорожувати Україною пасажири зможуть разом із Windrose та Мотор Січ: до Києва. До Львова та Одеси відтепер можна літати завдяки Sky Up. В обидва напрямки – по середах та суботах із 29 травня.
Літній розклад діятиме до 30 жовтня. Протягом сезону можливі зміни, а тому актуальність графіку на кожному етапі краще відслідковувати на сайті КП!