Відповідна інформація розміщена волонтерами у соціальних мережах.
Повідомляється, що 12-річний Оніщенко Арсеній та 13-річний Калінін Максим вийшли з дому сьогодні, 10 вересня, о 12:00. До вечора так і не повернулись, про їх місце перебування нічого невідомо. Дорослі почали бити на сполох.
Мешканців Запоріжжя просять уважно придивитись до фото. Якщо ви десь бачили хлопців – негайно повідомляйте інформацію за номерами телефонів: 068-777-0-112 або «102».
![](https://regionnews.net.ua/wp-content/uploads/2021/09/kalynyn-300x300.jpg)
Фото: Олександра Курінного
![](https://regionnews.net.ua/wp-content/uploads/2021/09/onыshhenko-300x300.jpg)
Фото: Олександра Курінного
На головній – фотоілюстрація