Відсьогодні, з 15 березня, з 20:00 до 17 березня 7:00 у Києві запроваджується комендантська година. Про це нещодавно розповів міський голова Віталій Кличко.

У цей час заборонено пересуватися столицею без спецперепустки. Тож варто запастися всім необхідним, щоб можна було пересидіти вдома. Дозволяється тільки вибігати до укриттів, коли лунатиме повітряна тривога.

«Сьогодні – складний і небезпечний момент. За рішенням військового командування, відсьогодні – 15 березня, з 20:00 – у Києві запроваджується комендантська година. Заборона пересування містом без спецперепусток. Виходити можна тільки, щоб дійти до укриття. Комендантська година діятиме до 7 ранку 17 березня. Тому прошу всіх киян підготуватися до того, що майже дві доби доведеться бути вдома або, за сигналу тривоги, – в укритті.

Столиця – серце України – буде оборонятися! І Київ, який сьогодні є символом і форпостом європейськоі свободи і безпеки, ми не здамо! На коліна нас не поставлять!», – наводить пряму мову Кличка пресслужба КМДА.